خدایا ممنون

روز سپندارمزدگان هم رسید.داشتم به کسایی که دوستشون دارم فکر میکردم06.gif.نتیجه‌ی پایانیش این شد:

-خدایا ممنون که پدر و مادر خوب بهم دادی53.gif53.gif.(بهتر از ۹۹٪ پدر و مادرهای اقوام و دوستان و آشنایان!البته اون ۱٪ هم محض احتیاط گذاشتم.این حقیقت محض و انکارناپذیریه که داره چشم خیلی‌ها رو درمیاره و حسادتشون دامن زندگیمون رو گاهی میگیره.02.gif)

-خدایا ممنون به خاطر اینکه پدربزرگ‌هام رو قبل از تولدم و مادربزرگ‌هام رو توی کودکی ازم گرفتی!!53.gif(احساس میکنم تحمل داغشون رو توی بزرگسالی نداشتم!)

-خدایا ممنون که یه دل‌سنگ بهم دادی!53.gif(این ، دلبستگی‌هام رو خیلی متعادلتر کرده و سختی‌های فراق رو هم کمتر)

-خدایا ممنون که (شانسی) بهترین آدمها رو دوستهام قرار دادی.53.gif(من سالهاست که با هیچکدوم از دوستام توی هیچ دوره‌ای قهر یا دعوای اساسی و حتی قطع‌رابطه نکردم41.gif)

-خدایا ممنون که بهم توفیق ازدواج زودهنگام رو ندادی!53.gif09.gif04.gif(در حال حاضر من طرفم رو ندیده، به عاشقانه‌ترین شیوه دوستش دارم! چون توی رویا همه چیز عالی و خوبه.مطمئنم توی واقعیت حقیقت های ناخوشایند برای پایین آوردن سطح محبت خیلی زیاد و اجتناب‌ناپذیره!20.gif)

-خدایا! چیزهای دیگه‌ی زیادی برای تشکر بود که حوصله‌ی گفتنش رو ندارم؛ و ممنون که به‌خاطر یادآوری نکردنشون هیچ‌وقت یقه‌مو نگرفتی و نمیگیری!

...53.gif53.gif53.gif...

/ 23 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هادی

روز چی؟ سپندارمزدگان!؟ جلل الخالق!

مهدی صالح پور

شماره دوم هفته نامه دوربرگردون منتشر شد... بدو تا رستگار شوی![نیشخند]

حسین جعفریان

اشکال نداره! راستی چه رشته ای میخونی؟ خوب این دفعه دارم پیشاپیش قبول شدنت رو تبریک میگم و باید حتما این دفعه کادو بخری آبجی[نیشخند] بهونه هم نداری که دیر شده[شیطان] نترس من به تعداد موهای سرت بهونه برای گرفتن کادو دارم [خنده]

سم

خیلی بیشتراز اون جایی که گفتی جا هست واسه قدم زدن. همه تقلب خودشون رو بهترین می دونن. ولی این تقلبا واسه من یه .... نمی دونم. خودم هم نمی دونم چرا!!!!

حسین

سلام آبجی! زود باش بیا بگو کنکور چطور بود؟؟؟ امیدوارم با خبرای خوب برگردی [لبخند]

محمد

سلام خسته نباشی از اینکه من رو قابل دونستی وسری به من زدی دستت درد نکنه من شما رو با اجازه لینک می کنم ولی مطلبی که در مورد فوتبال نوشته بودم فقط می خواستم مشکلات مدیریت رو بازگو کنم وگرنه من خودم طرفدار اث میلان ایتالیا هستم باز هم به ما سر بزن

لیلا

سلام نجمه ی عزیز با چند روز اختلاف سپندار مذگان روز مهر ورزی عشاق ایرانی و تبریک میگم امیدوارم همیشه شاد شاد باشی [گل]

لیلا

گذشت زمان بر آنها که منتظر می مانند بسیار کند ,بر آنها که می هراسند بسیار تند ,بر آنها که زانوی غم بغل می گیرند بسیار طولانی و بر آنها که به سرخوشی می گذرانند بسیار کوتاه است اما بر آنها که عشق می ورزند زمان را آغاز و پایانی نیست . (ویلیام شکسپیر)

حسین جعفریان

سلام! چرا خودت رو اینقدر ناراحت میکنی! همیشه قبل از ارسال نظر یا متنت یه بار ازش کپی بگیر تا اگه ارور داد دوباره مجبور نشی از اول تایپ کنی [زبان][چشمک]